Chceš dobrý tip jak se starat o auto?

Doplň tvůj e-mail a dostaneš užitečné tipy!

Index mytí aut

Autokosmetika pro suché a chytré mytí aut a motorek Vám přináší chytrý index.

Je vhodné dnes mýt auto aby Vám vydželo co nejdéle čisté?

1= auto vydží maxilmální dobu čisté

5=Nevyplatí se mýt auto, rychle se zašpiní

(v závorce "riziko srážek")

Chcete si hloubkově vyčistit interiér auta, sedačky nebo snad koberec doma? Půjčete si levně profi stroj na mokré čištění

půjčovna čističů koberců tepovače

 • Levně
 • Nonstop
 • Bezpečně
 • Bez kauce
 • Celá ČR
 1. Úvod
 2. Dezinfekce na ruce a plochy
 3. Antivirová a antibakteriální ochrana sada ANTIVIR 120 dní- dezinfekce na plochy

Antivirová a antibakteriální ochrana sada ANTIVIR 120 dní- dezinfekce na plochy

 • Novinka
 • TOP produkt

Dlouhodobá dezinfekce povrchu sada

Dezinfekce na plochy až na 120 dní   Antivirová a antibakteriální nanopolymerová ochrana pevných materiálů - Po ošetření povrchu běžnou dezinfekcí je ... celý popis
Dostupnost
Ihned 3 ks
Doba dodání
Zboží Vám můžeme doručit již 01.06.2023 do 17:00. Stačí, když zboží objednáte nejpozději dnes do 21:00
1 490,0 Kč
1 231,4 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:GCAA
Výrobce:Eco Clean & Shine
Objem:3 x 200ml
Kompletní specifikace

Dezinfekce na plochy až na 120 dní

 

Antivirová a antibakteriální nanopolymerová ochrana pevných materiálů - Po ošetření povrchu běžnou dezinfekcí je potřeba dané místo po 15 min opět vydezinfikovat, po ošetření IG GCA Antivir je povrch chráněn 24 h po dobu 120 dní. 

1 sada je ideální pro použití od rodinného domu až po střední podnik či školku.  Díky svému složení výrazně snižuje náklady na údržbu a baktericidní čištění formou ochrany a tím dochází k výraznému snížení frekvence následného čistění a nákladů na práci.

 

 

Kliky, madla, tlačítka prostě tam kde se nejvíce dotýkáme

 

Dezinfekce na plochy je v sadě, která obsahuje 3x produkty po 200 ml, zdá se Vám to málo, ale opak je pravdou. Dezinfikovat potřebujeme hlavně hodně vytížené místa jako kliky, madla, ovládací panel ve výtahu, recepci, zvonky, baterie v kuchyňce, dotykové panely a displeje. 

 

Sada 3x 200 ml ochrání i úřad nebo Vaši firmu

 

Pouhé 200ml balení postačí na ošetření až 13 m² povrchu, což je např.: 

 

 • 1300 klik
 • 428 vodovodních baterií
 • 33 umyvadel
 • či 18 stolů /120*60 cm/.

 

Znemožňuje život bakteriím a virům

 

Výhodou je i jednoduchá aplikace dezinfekce na plochy, díky retrakci usnadňuje následné čištění a rychle se odpařuje.

Vytvořená vrstva znemožňuje život bakteriím, virům /včetně obalených CORONA VIRŮ/, plísním, kvasinkám a jiným zdraví škodlivým mikroorganismům po dobu garantovaných 120dní. Dlouhotrvající antibakteriální test č. 191477 provedl Státní zdravotní ústav ČR s minimální účinností 99,7% a dokonce u kvasinek 87,8% - celý dokument k nahlédnutí v odrážce ke stažení (nad tímto textem).

 

Jednoduchá aplikace antibakteriální ochrany

 

Pořadí aplikace:

Aplikace IG GCA ANTIVIR: Dezinfekce na plochy se používá na povrchy, které nejsou horké nebo mokré

 1. GCA Quickdeg - bezezbytkový odmašťovač s vysokou odmašťovací silou, s rychlým odpařováním. Tímto přípravkem plochu pečlivě vyčistíme, odmastíme, zbavíme všech baktérií a připravíme tak povrch na aplikaci Antiviru. Nanést na povrch (aplikace utěrkou, postřikem, štětcem) nechat působit cca 8-10min a do sucha utřít.
 2. GCA Antivir - antivirová a antibakteriální nanopolymerová ochrana pevných materiálů. Tímto přípravkem zničíme zbývající viry a vytvoříme NANO povrch, který znemožňuje život virům a bakteriím. Nanést pomocí houbičky křížovým způsobem táhlých pohybů. Aplikovat houbičkou (aplikátorem) přes sebe rovnoměrně po povrchu tak, aby byla jistota, že není vynechané žádné místo. Doporučujeme aplikovat dvě vrstvy, druhou vrstvu až po úplném zaschnutí první vrstvy (15min.). Po zaschnutí druhé vrstvy povrch jemně otřete suchým a čistým hadříkem (ideálně mikrovláknovou utěrkou) .
 3. GCA Neutren - odstraňuje hloubkovou nečistotu z reliéfových povrchů, dokonce i staré nečistoty. Tento koncentrovaný přípravek, používáme k následnému čištění a údržbě ploch, kde jsme aplikovali ANTIVIR. Ředí se v poměru např. 2-10% na množství teplé vody. Přesné ředění je uvedeno na etiketě dle použití.  Aplikace mikrovláknovou utěrkou, natíráním nebo válečkováním.

Doporučujeme k sadě objednat 2x mikro utěrku a 1x pěnový aplikátor pro snadnou aplikaci.

Antivirová a antibakteriální ochrana využití

 

Využití IMPAGUARD GCA ANTIVIRU je ve veřejné dopravě (MHD, vlaky, autobusy, letadla, lodě, taxi), školách, školkách, úřadech, ordinacích, službách, nákupních a sportovních centrech, hotelích, kancelářích, restauracích, wellness centrech a ve všech průmyslových odvětvích, včetně potravinářského, zdravotnického průmyslu a armády. Jednoduše všude tam, kde je velká fluktuace lidí.

 

Jaké povrchy můžeme chránit?

 

Přípravek nemění vzhled povrchu ani ho jinak nepoškozuje. Tato trvalá nano ochrana je použitelná na velké množství povrchů (sklo, keramika, glazovaná keramika, smalt, mramor, porcelán, žula, barvy, plast, laky a další nenasákavé povrchy jako např. barvené kovy, nerez, hliník a další). Na povrchu se vytvoří ultratenká otěru a voděodolná neviditelná vrstva s vynikající ochranou proti znečištění, vodě, usazování minerálních a vápenatých povlaků a vodní rzi se samočisticím účinkem (lotosový efekt).

 

Je tato ochrana ekonomická?

 

Výpočet úspor v porovnání aplikace produktem GCA ANTIVIR a ošetřením povrchu běžnou dezinfekcí, za předpokladu dezinfikování povrchu každých 15 minut. 

Pozn.: Pokud ošetříte povrch dezinfekcí, je chráněn max 15 min, u dezinfekcí na bázi lihu dokonce jen 5-6min, poté hrozí opět kontaminace povrchu a je potřeba povrch znovu dezinfikovat.

Náklady na vydezinfikování 1m² obyčejnou dezinfekcí, pokud vycházíme z nejnižší možné ceny, jsou ve výši 1 Kč. Pro 100% jistotu vydezinfikování povrchu na dobu 24hod je nutné dezinfikovat 96x. Při takovém ošetření 1m² v průběhu 24hod dosahují náklady již první den výše 96 Kč, při stejnoměrné frekvenci dezinfikování vzrostou 120. den do výše 11520,-Kč.

Náklady na ošetření 1m² produktem GCA ANTIVIR jsou jednorázově 61Kč, pokud vycházíme z balení 200ml při ceně 790Kč, jenž postačí k ošetření 13m². Při 100% jistotě vydezinfikování 1m² na 24hod po celou dobu 120 dní dosahují celkové náklady pouze výše 61 Kč.

Rozdíl v nákladech při použití běžné dezinfekce a produktu GCA ANTIVIR k ošetření pouhého 1m² dosahuje za 120dní výše 11459 Kč.

 

Dlouhodobá dezinfekce povrchu atesty:

 

- s ATESTEM ANTIBAKTERIÁLNÍ ÚČINNOSTI na 120DNÍ od Státního zdravotního ústavu České republiky číslo EX 191477


- s ATESTEM ANTIVIROVÉ ÚČINNOSTI od Zdravotního ústavu České republiky číslo ZU/08626/2020

- s ATESTEM PRO KONTAKT S POTRAVINAMI od EU Network of National Reference Laboratories NRL FOOD CONTACT MATERIALS a Státního zdravotního ústavu České republiky číslo SZÚ 428712019, Ex 191503

 

Český výrobek

Chceš dobrý tip jak se starat o auto?
Doplň tvůj e-mail a dostaneš užitečné tipy!

Najdete nás i na MALL.CZHodnocení obchodu na Zboží.cz
2011–2022 © ECO Clean & Shine – Všechna práva vyhrazena. Design od OndrejDvorak.com.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz