Chceš dobrý tip jak se starat o auto?

Doplň tvůj e-mail a dostaneš užitečné tipy!

Index mytí aut

Autokosmetika pro suché a chytré mytí aut a motorek Vám přináší chytrý index.

Je vhodné dnes mýt auto aby Vám vydželo co nejdéle čisté?

1= auto vydží maxilmální dobu čisté

5=Nevyplatí se mýt auto, rychle se zašpiní

(v závorce "riziko srážek")

Chcete si hloubkově vyčistit interiér auta, sedačky nebo snad koberec doma? Půjčete si levně profi stroj na mokré čištění

půjčovna čističů koberců tepovače

  • Levně
  • Nonstop
  • Bezpečně
  • Bez kauce
  • Celá ČR
  1. Úvod
  2. Spolupráce
  3. Dropshiping
Dropshipping

Dropshipping

Máte velký počet folowerů na instagramu, youtubu nebo jste založili vlastní diskuzní fórum, zkuste svým lidem nabídnout výhodný nákup nebo monetizovat svoji práci. Nabízíme spolupráci pro milovníky vzhledu aut a motorek.

Jedná se o ekologickou autokosmetiku (1. konkurenční výhoda), která k umytí, naleštění a k ochránění auta nepotřebuje ani kapku vody (2.výhoda). Práce s produkty je velmi rychlá se skvělím výsledkem, který nedosáhnete jinými prostředky ani za polovinu času (3.výhoda). Prostředky jsou velmi univerzální, 3 produkty vám stáčí o komplexní údržbu vozu (4. výhoda). Upředňostňoval bych formu droppshipingu s provizí 15% až 30 %, dle domluvy.

Dropshipping, neboli prodej za provizi

Nabízíme spolupráci pomocí dropshippingu. Umístíte na svůj shop naše produkty a budete nám přeposílat objednávky. Veškerá další práce s balením a rozesíláním zásilek zůstane na nás. Vám jen jednou měsíčně zašleme provizi za objednávky. Nabízíme více možností provizního prodeje. Pokud máte zájem, kontaktujte nás a nastavíme spolupráci tak, aby Vám co nejvíce vyhovovala. Pro dropshipping máme připraveny datové soubory xml, bannery a další materiál.

Provize z jednotlivých objednávek za reklamu

Vlastníte zajímavé stránky a máte zájem o zisk pomocí reklamy na náš shop. Nabídneme Vám slevový kód, který můžete propagovat na vašich stránkách. Z každé objednávky následně obdržíte dohodnutou provizi.
Jednorázový nákup více položek
Máte-li zájem o nákup více položek, či realizovat větší, kontaktujte nás a mi vám nabídneme individuální možnost nákupu dle vaší objednávky.

 

 

Chceš dobrý tip jak se starat o auto?
Doplň tvůj e-mail a dostaneš užitečné tipy!

Najdete nás i na MALL.CZHodnocení obchodu na Zboží.cz
2011–2022 © ECO Clean & Shine – Všechna práva vyhrazena. Design od OndrejDvorak.com.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz