Chceš dobrý tip jak se starat o auto?

Doplň tvůj e-mail a dostaneš užitečné tipy!

Index mytí aut

Autokosmetika pro suché a chytré mytí aut a motorek Vám přináší chytrý index.

Je vhodné dnes mýt auto aby Vám vydželo co nejdéle čisté?

1= auto vydží maxilmální dobu čisté

5=Nevyplatí se mýt auto, rychle se zašpiní

(v závorce "riziko srážek")

Chcete si hloubkově vyčistit interiér auta, sedačky nebo snad koberec doma? Půjčete si levně profi stroj na mokré čištění

půjčovna čističů koberců tepovače

 • Levně
 • Nonstop
 • Bezpečně
 • Bez kauce
 • Celá ČR
 1. Úvod
 2. O nás
 3. Ekologie a Eco Clean & Shine
Ekologie a Eco Clean & Shine

Ekologie je stále více  vnímána, protože si lidé uvědomují ekologickou zátěž, kterou planetě uštědřujeme. Je třeba aby káždý u sebe sám začal a přírodu šetřil. Bohužel většina lidí si myslí, že tříděním odpadu to končí... Pro nás ne!!!

Našli jsme způsob jak ulehčit přírodě a přitom skvěle pečovat o své auta. Jedná se EKO produkty pro suché mytí aut. Všechny položky v e-shopu pečlivě vybíráme abychom Vám poskytli opravdu EKO zboží.

 • Každé mytí auta vodou se vyplítvá zhruba 150 litrů vody
 • při domácím čištění auta se kontaminuje půda
 • v portálových myčkách se spotřebujese velké množství el.energie

Naše ekologické leštěnky jsou nejen EKO, ale také velmi učinné a v tomto případě rozhodně neplatí co je EKO je nefungující.

 1. Naše autokosmetika je vyrobena z přírodních produktů a celých 99% z nich je biologicky rozložitelná. Použití přípravků je také šetrné, jelikož k nanesení přípravku se používá mechanická pumpička a rozprašovač. Obaly prostředků jsou vyrobeny z recyklovatelných PET lahví.
 2. Při mytí auta, spotřebujeme zhruba 100 ml ekologické leštěnky. Veškeré nečistoty jsou setřeny do mikrovláknových utěrek a tím zamezíme kontaminaci půdy, kontaminaci přírodních toků. Utěrky jsou poté vyprány a je znečištěno pouze minimum vody, která se profiltruje v čističkách vod.
 3. univerzálnost našich produktů je další známka ekologie, jelikož ke kompletní péči o auto potřebujte pouze 4 produkty!!!

Myslete zeleně a chytře...

S využitím této nové technologie se šetří rezervy pitné vody, které jsou v posledních letech výrazně sníženy po celé planetě. Problém nedostatku vody, je jedním z nejzávažnějších problémů dnešního světa.


Chceš dobrý tip jak se starat o auto?
Doplň tvůj e-mail a dostaneš užitečné tipy!

Najdete nás i na MALL.CZHodnocení obchodu na Zboží.cz
2011–2022 © ECO Clean & Shine – Všechna práva vyhrazena. Design od OndrejDvorak.com.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz