Chceš dobrý tip jak se starat o auto?

Doplň tvůj e-mail a dostaneš užitečné tipy!

Index mytí aut

Autokosmetika pro suché a chytré mytí aut a motorek Vám přináší chytrý index.

Je vhodné dnes mýt auto aby Vám vydželo co nejdéle čisté?

1= auto vydží maxilmální dobu čisté

5=Nevyplatí se mýt auto, rychle se zašpiní

(v závorce "riziko srážek")

Chcete si hloubkově vyčistit interiér auta, sedačky nebo snad koberec doma? Půjčete si levně profi stroj na mokré čištění

půjčovna čističů koberců tepovače

  • Levně
  • Nonstop
  • Bezpečně
  • Bez kauce
  • Celá ČR
  1. Úvod
  2. BLOG
  3. články o tom jak ručně umýt aut
  4. Jak pečovat o čistotu auta v autosalonu

Jak pečovat o čistotu auta v autosalonu

Dnešní době je velká konkurence v prodeji nových aut a bohužel se prodej nových aut zpomaluje. Auta Ve vašem salonu musí vypadat vždy skvěle, aby jste neodradili zákazníka. Protože jak všichni víme vzhled prodává.

 

Auta v autosalonech musíme rozdělit do dvou skupin, jelikož základní péče se liší dle toho zda na auto mají vliv rozmary počasí, tzn. prach a déšť nebo jsou ukryty v interiéru budovy Rozdělíme tedy na auta které stojí uvnitř autosalonu a na auta která stojí na venkovním place.

 

 

1) Auta uvnitř budovy

 

O tyto vozidla je péče vcelku jednoduchá. Je třeba pravidelně auto zbavovat prachu. Pro tyto účely nabízíme skvělou americkou prachovku, která Vám pomůže blesku-rychle zbavit desítky aut prachu a přitom zaručí nepoškození vozu.

Otisky prstů na dveřích, oknech na ovládacích tlačítkách, nebo na dotykovém displeji auta zbavíte jednoduše pouze suchou mikrovláknouvou utěrkou. Díky barevným variantám, lze snadno určit která utěrka bude pouze na tuto práci a nepoužívala se na něco jiného a tak bude vždy k dispozici. 

Když auto potřebuje oživit palubní desku a setřít pach, máme skvělého pomocníka. Přípravek k oživení palubní desky jednoduše nanesete na mikrovláknou utěrky a setřete prach. Druhou suchou stranou přípravek "doleštíte" a získáte skvěle oživený plast, který bude zářit na vaše zákazníky.

Jestliže chcete zákazníkům navíc připravit komplexní zážitek, doporučujeme pravidelně provonět interiér auta neutrální vůní. Air freshener nepřekryje vůni nového auta, jen ji skvěle doplní a rozšíří. Tím zákazníkovy dodáte ten správný pocit pohodlí a dobrého pocitu z auta.

 

2) auta které stojí na venkovním place

 

Na auta stojící venku prší, praží slunce, práší se a usazují se nejrůznější nečistoty, které poletují ve vzduchu. Péče o taková auta je o něco náročnější.

První Tipem je určitě neparkovat auta pod stromy, jelikož stromy respektive jejich listy zachycují velké množství nečistot a při dešti se všechny nečistoty spláchnou přímo na Vaše auto. Nehledě na fakt,  že vaše auto je stále pokryto listím.

V jarních a letních měsících, kdy tolik neprší ale velmi se práší pily a ostatní nečistoty je ideální vždy na konci prodejního dne (nebo max 1x za 3 dny), zbavit auto prachu prachovkou. Jestliže se auto prachu nezbaví, v noci na prach spadne rosa a rozmočí prach, který již vytvoří viditelné nečistoty a dojem s nového auta už není jaký by měl být.

Jestliže už je auto pokryté prachem, je třeba ho umýt a naleštit. K tomuto účelu byl vyvinut přípravek Professional pro rychlé vyčištění povrchu aut (lak, sklo, plast, chrom). Jednoduše přípravek nanesete na povrch a jednou utěrkou sejmete nečistoty a druhou utěrkou rozleštíte zbylý film do excelentního lesku. Pro rozlešťování doporučujeme použít sušící ručník, které díky své velikosti zvládne vyleštit osušit až několik aut. Ochrana tohoto vosku vydrží 3 měsíce a prach a pil se na něj bude usazovat mnohem méně a to znamená méně práce pro další údržbu.

Působením vlivům počasí bohužel podléhají i pneumatiky, které je nutné impregnovat a oživit, Přece jen kola jsou dominantou většiny auta a musí vypadat skvěle. Přípravek Eco pneu shine stačí nánést a nechat 20 min působit a je to.

 

Přejem hodně úspěšných prodejů Vašich skvěle vypadajících vozů.

 

 

 

 

 

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Chceš dobrý tip jak se starat o auto?
Doplň tvůj e-mail a dostaneš užitečné tipy!

Najdete nás i na MALL.CZHodnocení obchodu na Zboží.cz
2011–2022 © ECO Clean & Shine – Všechna práva vyhrazena. Design od OndrejDvorak.com.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz