Chceš dobrý tip jak se starat o auto?

Doplň tvůj e-mail a dostaneš užitečné tipy!

Index mytí aut

Autokosmetika pro suché a chytré mytí aut a motorek Vám přináší chytrý index.

Je vhodné dnes mýt auto aby Vám vydželo co nejdéle čisté?

1= auto vydží maxilmální dobu čisté

5=Nevyplatí se mýt auto, rychle se zašpiní

(v závorce "riziko srážek")

Chcete si hloubkově vyčistit interiér auta, sedačky nebo snad koberec doma? Půjčete si levně profi stroj na mokré čištění

půjčovna čističů koberců tepovače

 • Levně
 • Nonstop
 • Bezpečně
 • Bez kauce
 • Celá ČR
 1. Úvod
 2. BLOG
 3. články o tom jak ručně umýt aut
 4. Jak používat naše produkty pro suché mytí aut

Jak používat naše produkty pro suché mytí aut

 

jakou leštěnku použít

Eco Clean & Shine autokosmetika pro suché mytí aut je velmi bezpečná a efektivní. Stačí ji pouze nastříkat na povrch, rozetřít a jemně setřít předtím, než zcela zaschne.

 

Můžete ji použít na přímém slunci, ve stínu, a dokonce i na mokré auto. Nejlépe však funguje ve stínu a za sucha. Čistění oken je také velice jednoduché. Vezměte si navlhčenou a složenou mikrovláknovou utěrku, naneste na ni rozprošovačem 1-2x produktu Professional (https://www.e-cs.cz/PROFESSIONAL-lestenka-na-nove-laky-500ml-d49.htm)  a jemně potřete okno. Předtím, než přípravek zaschne, jej rychle setřete. Ochrana a lesk vydrží po mnoho týdnů až měsíců.

 

 

Jestli máte na vašem laku ptačí trus, nebo další velmi nepříjemné nečistoty, bude lepší je vyčistit vysokotlakovým čističem, nebo použít naše produkty pro suché mytí, ale opatrně. Zkuste na tyto nečistoty nanést produkt Universal ( https://www.e-cs.cz/Cistic-interieru-c19_0_1.htm)  a nechte jej minutu vstřebat, poté setřete mikrovláknovou utěrkou. Jakmile jsou tyto nečistoty odstraněny, pokračujte bez problému v mytí auta pomocí leštěnky Nano Vosk nebo Professional.

 

 

 

Jakou použít autokosmetiku

Jediné co potřebujete jsou 2 mikro utěrky, nádoba s produktem (Professional nebo Nano vosk) pro suché mytí a 15-25 minut vašeho času.

 

 

Zde najdete 5 kroků, jak postupovat při čištění auta bez saponátů, kbelíku s vodou a všeho toho nepořádku, které tyto věci způsobují.

 1. Nastříkejte leštěnku (Professional nebo Nano Vosk - https://www.e-cs.cz/Lestenky-a-vosky-c12_0_1.htm ) na navlhčenou mikrovláknovou utěrku (https://www.e-cs.cz/Mikrovlaknove-uterky-PROFI-c10_0_1.htm) , kterou dvakrát přeložíte- tím získáte 8 ploch k čištění.
 2. Leštěnku nastříkejte i na povrch auta, nejlépe na plochu 1x1 m, nebo i méně.
 3. Jemně setřete mikrovláknovou utěrku po povrchu, na který jste nanesly přípravek.
  Technicky vyspělý detergent, rozpustí špínu a pomocí složky lubrikantů, oddělí nečistoty pryč od povrchu tím pomáhají snížit tření, rozpustit nečistoty a vstřebat zkapalněné nečistoty do mikrovláknové utěrky. Tyto jemné mikro utěrky nasávají zkapalněné nečistoty z povrchu a chrání ho proti poškrabání. To je důvod, proč tvrdíme, že správně provedené suché mytí auta, je pro vaše auto velmi prospěšné a bezpečné. Je to takový vědecký, až chemický postup.

Ochrana laku

 1. Nyní vezměte druhou čistou, suchou mikrovláknovou utěrku a proměňte zbytek filmu- vozku v brilantní lesk.
 2. Opakujte tento postup do té doby, než bude celý vůz vypadat skvěle!

 

Mikro utěrky můžete vyprat tradičními přípravky, ale nepoužívejte aviváž. Ta způsobí špatný skluz utěrek a poté mikro utěrka ztratí měkkost.

 

 

Pošlete nám fotky vašeho auta, dodávky nebo motocyklu vyčištěného našimi produkty a my je vyvěsíme na našich stránkách a Facebooku.

 

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Chceš dobrý tip jak se starat o auto?
Doplň tvůj e-mail a dostaneš užitečné tipy!

Najdete nás i na MALL.CZHodnocení obchodu na Zboží.cz
2011–2022 © ECO Clean & Shine – Všechna práva vyhrazena. Design od OndrejDvorak.com.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz