Chceš dobrý tip jak se starat o auto?

Doplň tvůj e-mail a dostaneš užitečné tipy!

Index mytí aut

Autokosmetika pro suché a chytré mytí aut a motorek Vám přináší chytrý index.

Je vhodné dnes mýt auto aby Vám vydželo co nejdéle čisté?

1= auto vydží maxilmální dobu čisté

5=Nevyplatí se mýt auto, rychle se zašpiní

(v závorce "riziko srážek")

Chcete si hloubkově vyčistit interiér auta, sedačky nebo snad koberec doma? Půjčete si levně profi stroj na mokré čištění

půjčovna čističů koberců tepovače

 • Levně
 • Nonstop
 • Bezpečně
 • Bez kauce
 • Celá ČR

Jak umýt auto bez vody?

rychlé mytí aut

 


Většinou když lidé poprvé slyší slova „suché mytí aut“, jsou lehce zmateni. Mnoho lidí si rychle pomyslí, „jak tyto přípravky mohou vyčistit bez smytí nečistot vodou a zároveň nepoškrábat mé auto?“ Suché mytí aut totiž není tak úplně doslovně bez použití vody.

 

Tyto produkty jsou z největší části tvořeny vodou smíšenou s detergenty, smáčedly a vosky, které čistí, leští a chrání váš povrch vozidla jak při procesu čistění, tak i dlouho poté. Termín suché mytí se pouze odkazuje na to, že nepotřebujete kbelík se saponátem a vodou, houbu a zdroj tekoucí vody pro čistění auta, jako například hadice nebo vysokotlakový čistič. To je i základní výhoda této technologie, nepotřebujte žádné jiné vybavení na umytí auta jen naše přípravky.

 

nasucho

 

Nepotřebujete žádné vybavení, jen cca 150 ml přípravku a dvě utěrky

 

S Eco Clean & Shine produkty pro suché mytí stačí nastříkat přípravek na povrch, rozetřít a setřít prakticky všude a kdykoliv, na slunci nebo ve stínu, na vlhké nebo suché povrchy… čištění, leštění a ochrana, vše v jednom.

 

Jak produkty pro suché mytí aut fungují:

 • Po nanesení produktu (Nano vosk, Professional, Universal) na povrch a mikrovláknovou utěrku se částice nečistot zkapalní a zapouzdří. Produkty obsahují speciální saponáty, které při kontaktu rozloží nečistoty a jemně je oddělí od povrchu. Tohle oddělení předchází tomu, aby se nečistoty opět nedostaly na povrch laku a nepoškrábali jej. Zatímco tyto saponáty rozkládají nečistoty a mastnotu, smáčedla udržují vše mazlavé a chrání povrch. Polymery a přírodní vosky vytváří velice jemný a úhledný povrch, který chrání lak před nepříznivými vlivy počasí poté, co své auto umyjete. To včetně i UV slunečního záření.

detergenty rozpouští špínu

 

Váš lak je konečně v bezpečí

 • Kam všechny ty nečistoty jdou? Zapouzdřené nečistoty jsou chyceny na mikroskopických vláknech v mikrovláknové utěrce. Tato speciální látka je navržena tak, aby unesla/vstřebala až 9x více její vlastní váhy v podobě vody. Mikro vlákna nasávají zkapalněné nečistoty a zachytí je v utěrce. Upozornění: Jakmile se jedna část složené mikrovláknové utěrky znečistí, měli byste znečištěnou část utěrky přehnout a pokračovat v čištění čistou stranou.

 

      Nekontaminujete půdu, vše je v utěrce

 

 

 • Jak fungují vosky pro suché mytí? Silikonové polymery a vosky (Nano a Karnaubský vosk) jsou po nastříkání Nano vosku a jeho následného setření pevně přilnuty k povrchu. Nano technologie těsní a chrání lak a karnaubský vosk, světově nejtvrdší přírodní vosk, pokryje povrch. Tento vosk odráží vodu a zanechává povrch jemný, lesklý a s antistatickými účinky. To napomáhá odpuzovat prach od přilnutí k povrchu. Navíc zanechá povrchy čistější a lesklejší po dlouhou dobu. Takto Vám zůstane více času na to máte rádi více a méně čistit auto.
  Rychlá práce, brilantní výsledek a dlouhodobá ochrana až 3 měsíce

 

 

 • Jaký je poslední krok? Po nanesení produktu na povrch a jemného setření špíny první mikrovláknovou utěrkou, rychle vyměňte špinavou utěrku za čistou a vyleštěte zbylí voskový film předtím, než zcela zaschne. Ano, jeho odstranění předtím, než zaschne, je nejsnazší cesta, jak odstranit film a vyleštit povrch do brilantního lesku!

 

Tip: Čištění po malých částech je tou nejlepší metodou, kdy zvládnete produkt rychle nanést, rozetřít a setřít bez toho, aniž by produkt zaschnul.

 

Začněte na jednom rohu střechy a postupujte dokola po střeše, až se dostanete zpátky, kde jste začali.

 

Poté umyjte střední část auta i skla… hezky dokola.

 

Nakonec umyjte prahy a nárazníky vašeho auta.

 

První utěrka bude zajisté znečistěná, nezapomeňte ji proto přeložit na čistou stranu, nebo ji vyměňte za novou. Vaše auto bude naprosto čisté a lesklé. V tomto stavu vydrží vozidlo 1-3 týdny.

 

Jakmile budete čistit své auto podruhé, zajisté si všimnete, že samotné mytí bude mnohem snazší a rychlejší. Na povrchu svého auta budete mít již vrstvu polymeru s voskem a nečistoty již nebudou tak silně přilnuty k povrchu. Navíc bude mít mikrovláknová utěrka po povrchu lepší skluz.

 

jak umýt auto

 

 

Přejeme hodně štěstí. Nezapomeňte nás v případě jakýchkoliv dotazů kontaktovat info@e-cs.cz / 727 824 445 / www.e-cs.cz kontaktovat a poslat nám vaše fotky umytého auta, které vyvěsíme na našem webu/Facebooku.

Děkujeme.

 

PS: aktuálně prodáváme Jarní balík "suché" autokosmetiky za 866 Kč, kde je vše potřebné pro péči o lak a interiér vašeho vozu po zimě.

https://www.e-cs.cz/Jarni-balik-autokosmetiky-d100.htm

 

Tým www.e-cs.cz- chytré mytí aut a motorek

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Chceš dobrý tip jak se starat o auto?
Doplň tvůj e-mail a dostaneš užitečné tipy!

Najdete nás i na MALL.CZHodnocení obchodu na Zboží.cz
2011–2022 © ECO Clean & Shine – Všechna práva vyhrazena. Design od OndrejDvorak.com.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz