Chceš dobrý tip jak se starat o auto?

Doplň tvůj e-mail a dostaneš užitečné tipy!

Index mytí aut

Autokosmetika pro suché a chytré mytí aut a motorek Vám přináší chytrý index.

Je vhodné dnes mýt auto aby Vám vydželo co nejdéle čisté?

1= auto vydží maxilmální dobu čisté

5=Nevyplatí se mýt auto, rychle se zašpiní

(v závorce "riziko srážek")

Chcete si hloubkově vyčistit interiér auta, sedačky nebo snad koberec doma? Půjčete si levně profi stroj na mokré čištění

půjčovna čističů koberců tepovače

 • Levně
 • Nonstop
 • Bezpečně
 • Bez kauce
 • Celá ČR
 1. Úvod
 2. BLOG
 3. články o tom jak ručně umýt aut
 4. Jak vyčistit motor a udělat zněj výstavní kus

Jak vyčistit motor a udělat zněj výstavní kus

 

 

Ekologie především


Provozovny, jako například mycí depa autobusů, by měly zajistit, že použitá voda neskončí tam, kde nemá. Nebezpečný odpad, jako nečistoty z motorů, čistící přípravky a voda znečištěná olejem, proto musí být nejprve řádně ošetřeny, než se dostanou do kanalizačního systému. To stejné platí i pro domácnosti a vše musí být v souladu s organizací pro ochranu životního prostředí, která stanovila striktní pravidla, za jejichž nedodržení hrozí velké pokuty, nebo dokonce i zavření podniku.

 

Prevence= úspora

 

Očištění vašeho motoru a všech jeho komponentů, které jsou znečištěné a zaprášené může udělat ohromný rozdíl ve vzhledu a funkčnosti součástek. Pravidelné čištění oblasti motoru může také pomoci včas odhalit jeho poruchy. Je důležité být informován o tom, jak čistit motor, aby nedošlo k jeho poškození vodou nebo korozí způsobenou hrubými chemikáliemi. V moderních motorech jsou zakomponované drahé elektrické systémy, které při styku s vodou a s vysokotlakovým vodním čističem mohou být silně poničeny, nebo rovnou zničeny. Tyto škody se mohou vyšplhat až do desítek tisíc korun.

 

čištění motoru

 

 

Jak vyčisit motor?

Dostáváme mnoho výborných tipů od partnerů po celé zemi, kteří s námi sdílejí jejich skvělý způsob suchého mytí motoru a popisují i způsob jak na to. Zde najdete pár tipů jak vyčistit motor vašeho auta s produkty ekologické autokosmetiky pro suché mytí aut.

 

postup:

 

 1. Před čištěním motoru se ujistěte, že je studený, nebo jen lehce zahřátý. Dostanete se blízko ke komponentům, které by vás mohli popálit.
 2. Pro jistotu odpojte záporný kabel baterie, abychom předešli zkratu v případě, že se něčeho neúmyslně dotknete svoji rukou nebo oblečením(pozor aby jste věděli Pin od Autorádia).
 3. Odstraňte nečistoty jako písek, hlína listí z motorového prostoru kartáčem, stlačeným vzduchem, nebo vysavačem.
 4. Čistěte pouze vnějšek motoru, jako plastické pokrytí, trubky, hadičky, kovové díly a chráněné elektrické vedení. Na rozdíl od čištění se zastaralými a nebezpečnými přípravky a oplachování vodou se přípravek Professional aplikuje jednoduše a efektivním způsobem se skvělým efektem na všechny tyto povrchy. Pro silné mastnoty a špínu je ideálním řešením produkt Universal, který je vynikající na všechny vzdorné a zažrané látky a hladce je odstraní ze všech částí motoru. Plastové součástky, jako kryt motoru, víčka, hadičky atd. vypadají skvěle po finálním doladění s produktem Eco Pneu Shine. Jednoduše nastříkejte, setřete a vše bude vypadat jako nové.
 5. Nepoužívejte žádné čistící produkty s obsahem rozpouštědel. Ty mohou rozežrat gumové díly a poničit váš motor.
 6. Produkty pro suché mytí aut aplikujte na váš motor a všechny další špinavé komponenty. Jestliže některá místa jsou velmi mastná, nechte Universal vsáknout do mastnoty na 1-2 minuty a poté setřete mikrovláknovou utěrkou.

 

Produkty jsou vyrobeny z unikátní směsi šetrné k životnímu prostředí, která neublíží vašemu motoru nebo prostředí. Přípravky pro suché mytí aut mají celou škálu revoluční autokosmetiky, která myje, čistí a chrání všechny exteriéry a interiéry bez nutnosti použití vody a tím chrání i životní prostředí.

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Chceš dobrý tip jak se starat o auto?
Doplň tvůj e-mail a dostaneš užitečné tipy!

Najdete nás i na MALL.CZHodnocení obchodu na Zboží.cz
2011–2022 © ECO Clean & Shine – Všechna práva vyhrazena. Design od OndrejDvorak.com.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz