Chceš dobrý tip jak se starat o auto?

Doplň tvůj e-mail a dostaneš užitečné tipy!

Index mytí aut

Autokosmetika pro suché a chytré mytí aut a motorek Vám přináší chytrý index.

Je vhodné dnes mýt auto aby Vám vydželo co nejdéle čisté?

1= auto vydží maxilmální dobu čisté

5=Nevyplatí se mýt auto, rychle se zašpiní

(v závorce "riziko srážek")

Chcete si hloubkově vyčistit interiér auta, sedačky nebo snad koberec doma? Půjčete si levně profi stroj na mokré čištění

půjčovna čističů koberců tepovače

  • Levně
  • Nonstop
  • Bezpečně
  • Bez kauce
  • Celá ČR
  1. Úvod
  2. BLOG
  3. články o jednotlivých produktech
  4. Kdo by chtěl čisté auto s šedými pneumatikami?

Kdo by chtěl čisté auto s šedými pneumatikami?

 

Oživovač pneumatik

Kdo by takové auto chtěl mít? Zajisté nikdo. Čisté, leskle černé pneumatiky, lesknoucí se na slunci vypadají skvěle v kontrastu s naleštěným vozem. Jak již spoustu detailistů a milovníků aut ví, najít tu správnou leštěnku pneumatik, která opravdu funguje, je výzva.

špinavé kolo

Používali jsme a testovali několik druhů leštěnek na pneumatiky. Tyto produkty lze nalézt od čistě silikonových verzí až po verze bez silikonu, včetně produktů na vodní bázi nebo na bázi rozpouštědel. Všechny mají své výhody a nevýhody a musíte najít ten, který odpovídá vašemu stylu a potřebám. Naším úkolem je přiblížit vám tyto různé druhy.

 

První druh, na který se můžeme podívat jsou leštěnky na pneumatiky bez obsahu silikonu. Otestovali jsme 2-3 druhy a absolutně nefungovali. Nechápeme, proč by někdo vytvářel produkt, který nefunguje. Pneumatiky se nikdy neleskly a zůstaly šedé a fádní.

Leštěnky na pneumatiky založené na bázi rozpouštědel jsou napuštěny lepivým, mazlavým silikonem a rozpouštědly, které zanechají pneumatiky čisté, černé a lesklé. Mnoho detailistů ze ,,staré školy‘‘ používají tento typ produktů dodnes. Vypadá skvěle, ale problém je, co následuje poté. Rozpouštědla a silikon nezasychají, a jakmile se rozhodnete ve svém krásném autě projet,

leštěnka začne odlétávat a lepit se na boční stěny auta. Tento vzhled „noční oblohy“ není úplně to, co by si zákazník představoval. Nebude to trvat dlouho a na lepící silikon roztroušený po autě se začnou lepit nečistoty. Na autě tak zůstanou lesklé, hnědé skvrny. Můžete leštěnku na pneumatikách zkusit setřít, ale ty poté budou vypadat opět fádně. Radíme vám tyto leštěnky nepoužívat. Nejsou ekologické a způsobují více škody než užitku.

oživené pneumatiky

Doporučujeme používat leštěnky založené na vodní bázi/silikonu, které neobsahují VOC a nejsou nebezpečné. Tyto druhy produktů se stejnoměrně rozprašují a pevně drží na povrchu. Voda se rychle vypařuje, zanechává stejnoměrně pokryté, středně lesklé pneumatiky, které vypadají skvěle a neznečisťují  boční stěny vašeho auta. Jelikož je leštěnka založena na vodní bázi, lze ji lehce setřít čistou mikrovláknovou utěrkou.

Eco Clean & Shine nabízí vysoce kvalitní produkt Eco Pneu Shine, založený na vodní bázi a zanechávající ohromný lesk. Doporučujeme nejdříve použít produkt Eco Pneu Shine ještě předtím, než začnete čistit vaše auto pomocí produktu Professional. Je vhodné nejdříve umýt pneumatiky pro případ, že byste produkt Eco Pneu Shine nechtěně nanesli na lak nebo sklo. Jestliže se tak stane, můžete jej jednoduše setřít v průběhu čistění vašeho auta pomocí produktu Professional.

čistý disk a pneumatika

Tip dne: Naneste Eco Pneu Shine rozprašovačem, smýkavým pohybem na pneumatiku a setřete přebytky produktu z okrajů auta nebo laku mikrovláknovou utěrkou. Pro nejlepší výsledky nechce Eco Pneu Shine 10-20 minut zaschnout.

Vzhledem k tomu, že je produkt Eco Pneu Shine založen na vodní bázi, za silného deště se lehce smyje. Za pěkného počasí ale vydrží lesk a trvanlivost produktu až týdny.

 Eco pneu Shine si můžete prohlédnout zde: http://www.eshop-rychle.cz/e-cs-cz/Na-plasty-a-pneu-c13_0_1.htm

 

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Chceš dobrý tip jak se starat o auto?
Doplň tvůj e-mail a dostaneš užitečné tipy!

Najdete nás i na MALL.CZHodnocení obchodu na Zboží.cz
2011–2022 © ECO Clean & Shine – Všechna práva vyhrazena. Design od OndrejDvorak.com.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz