Chceš dobrý tip jak se starat o auto?

Doplň tvůj e-mail a dostaneš užitečné tipy!

Index mytí aut

Autokosmetika pro suché a chytré mytí aut a motorek Vám přináší chytrý index.

Je vhodné dnes mýt auto aby Vám vydželo co nejdéle čisté?

1= auto vydží maxilmální dobu čisté

5=Nevyplatí se mýt auto, rychle se zašpiní

(v závorce "riziko srážek")

Chcete si hloubkově vyčistit interiér auta, sedačky nebo snad koberec doma? Půjčete si levně profi stroj na mokré čištění

půjčovna čističů koberců tepovače

  • Levně
  • Nonstop
  • Bezpečně
  • Bez kauce
  • Celá ČR
  1. Úvod
  2. Akční sety produktů
  3. Mycí sada na nové auto (sada pro kompletní péči o nové auto)

Mycí sada na nové auto (sada pro kompletní péči o nové auto)

Sada pro kompletní péči na nové auto

  Mycí sada  = péče o nové auto/moto/loď/letadlo   Tato mycí sada na nové auto je přesně sestavena na údržbu a vylepšení vzhledu právě koupeného  auta... celý popis
Dostupnost
Ihned 49 ks
Doba dodání
Zboží Vám můžeme doručit již 06.06.2023 do 16:00. Stačí, když zboží objednáte nejpozději dnes do 24:00
Cena před slevou
2 109,0 Kč
1 898,0 Kč
1 568,6 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:MSA
Výrobce:Eco Clean & Shine
Objem:4x 500 ml a 2 x 100 ml
Kompletní specifikace

 

Mycí sada  = péče o nové auto/moto/loď/letadlo

 

Tato mycí sada na nové auto je přesně sestavena na údržbu a vylepšení vzhledu právě koupeného  auta.

Nové auto v autosalonu, vypadá naprosto skvostně, ovšem lak (pokud se nejedná o prémiové vozy) není ošetřen a dokonce ještě z výroby obsahuje kontaminanty na lakovaných dílech, tedy polétavou rez.

Co to prakticky znamená? Že auto se Vám bude více špinit, jelikož ve členitém povrchu laku uvíznou lehce nečistoty. Tyto nečistoty při nesmytí mohou dlouhodobě působit na lak a narušit jeho strukturu.

 

Péče o nové auto

 

Jak na správnou péči o lak?

 

Mycí sada na nové auto Vám dokonale poslouží k mytí, dekontaminaci laku, naleštění a dlouhodobé ochraně. Poradíte si i s oživením pneumatik, vyčištění palubní desky, vyčištěním tapecírungu a sedaček. Nanesete vysoce hydrofobní syntetický vosk a celé auto zakonzervujete finišovací pastou. 

 

Mycí sada na nové auto obsahuje i dlouhodobou ochranu

 

Váš lak bude lesklý jako sklo a do detailu vyčištěný. Rovný povrch laku pomůže autu déle vydržet čisté. Po správné aplikaci sealentu a express vosku budete mít lak ochráněný až na 18 měsíců.

 

mycí sada pro nové auto

 

Nečistoty se nemají čeho držet

 

Mycí sada na nové auto za bezkonkurenční cenu, se kterou jednoduše zvládnete údržbu a péči o nové auto. Jakmile auto projde celou procedurou dekontaminace, naleštění a navoskování, auto se bude méně špinit a když se zašpiní, ke smytí nečistot mnohdy stačí déšť, nebo použití oplachu na bezkontaktní myčce.

 

Chcete se o auto starat co nejméně?

 

Celý proces ošetření vozidla touto sadou, je časově náročný. Ale vložená energie a i peníze se Vám vrátí, protože vaše nové auto bude vypadat stále úžasně a již nebude muset leštit a nanášet jiné pasty nebo vosky dlouhou dobu. K pravidelné údržbě, bude poté stačit použít Nano vosk nebo oplach osmotickou vodou na bezkontaktních automyčkách.

 

Mycí sada na nové auto

 

 

Mycí sada na nové auto obsahuje 9 produktů

 

 

Clay bar s pomocí lubrikantu (u nás je to přípravek universal), sejmeme kontaminanty. Clay bar je strhne z povrchu a zapustí do sebe. Lak je po tomto procesu naprosto hlaďoučký a obnažený.

 

Nano sealent -vosk na dlouhodobou ochranu. Vytvoří plastickou nepropustnou ochranu vašeho laku a dodá mu hloubku. 100 ml vystačí na dvě auta (octavia combi)

 

Nano vosk Express - finišovací a konzervovací nano pasta pro dodání laku lesku.100 ml vystačí na dvě auta (velikost octavia combi)

 

Eco Pneu Shine-oživí a naimpregnuje pneumatiky (pozor přípravek nenanášet na běhoun, aby se vám guma neklouzala), také ochrání a udrží elasticitu vašeho koženkového nebo koženého sedla a můžete také naimpregnovat veškeré plastové a gumové díly.

 

Universal- Vám pomůže vyčistit hodně znečištěné části (mušky-zrcátka, přední masku, Olejové skrvny na motoru, skvrny na výfuku od spalin, nečistoty na ráfku od prachu z brzdových destiček, chrom atd.

 

Nano vosk-Vytvoří nano polyturu na celém ošetřeném povrchu (lak, chrom). Nano-částice vosku díky své malé velikosti se dostanou, všude a povrch vyhladí. Na takto ošetřený povrch se špatně usazuje prach.

 

Mikrovláknový aplikátor- v balení jsou 2 kusy aplikátoru neboli k PADu, kterým nanášíme pasty a vosky. Aplikátory nám šetří přípravky a zjednodušují práci.

 

Glass sparkle- tento přípravek skvěle slouží pro vyčištění a skel a plexiskel. Lze použít i na očištění rovných, lesklých plastových dílů. V této sadě je hlavně kvůli vyčištění plexi štítku na helmě i motorce.

 

Mikro utěrky- Sada obsahuje ještě 4 kvalitní mikrovláknové utěrky 40x 40 cm 380 g/m2. Dvě z nich se použijí na Nano vosk, po jedné na zbytek prostředků.

 

 

Pracovní postup k mycí sadě na nové auto

 

Kompletní pracovní postup, popisující jak krok za krokem postupovat ke kompletnímu použití mycí sady najdete tady.

 

 

leštěnka na nové auto

 

Jak dlouho mycí sada vydrží?

 

a) Vosková ochrana při správné údržbě (tedy, že k oplachování používáte pouze osmotickou vodu bez agresivní chemie, nebo například PH neutrální šampóny) Vám vydrží 18 měsíců. Na dolešťování doporučujeme použít detailer (mycí sada na nová auta ho obsahuje) Nano vosk.

 

b) "Mycí sada na nové auto" vydrží na dvě aplikace (nebo dvě auta) respektive přípravky Nano sealent a Nano vosk express. Zbytek produktů je možné použít vícekrát.

 

Chceš dobrý tip jak se starat o auto?
Doplň tvůj e-mail a dostaneš užitečné tipy!

Najdete nás i na MALL.CZHodnocení obchodu na Zboží.cz
2011–2022 © ECO Clean & Shine – Všechna práva vyhrazena. Design od OndrejDvorak.com.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz