Chceš dobrý tip jak se starat o auto?

Doplň tvůj e-mail a dostaneš užitečné tipy!

Index mytí aut

Autokosmetika pro suché a chytré mytí aut a motorek Vám přináší chytrý index.

Je vhodné dnes mýt auto aby Vám vydželo co nejdéle čisté?

1= auto vydží maxilmální dobu čisté

5=Nevyplatí se mýt auto, rychle se zašpiní

(v závorce "riziko srážek")

Chcete si hloubkově vyčistit interiér auta, sedačky nebo snad koberec doma? Půjčete si levně profi stroj na mokré čištění

půjčovna čističů koberců tepovače

  • Levně
  • Nonstop
  • Bezpečně
  • Bez kauce
  • Celá ČR
  1. Úvod
  2. BLOG
  3. články o jednotlivých produktech
  4. Porovnání produktů na suché mytí aut Ultra Nano z NASUCHO a nano vosk z e-cs.cz

Porovnání produktů na suché mytí aut Ultra Nano z NASUCHO a nano vosk z e-cs.cz

 

 

V dnešním článku bychom chtěli porovnat produkty na suché mytí aut bez vody tedy nasucho a to mezi naší firmou Eco Clean & Shine (www.e-cs.cz) a firmou Nasucho (nasucho.cz).

 

Pro mytí aut bez vody používají NASUCHO přípravek Ultra Nano. Náš přípravek se jmenuje jednoduše Nano vosk. Srovnávat budeme pouze vlastnosti, které si může jednoduše ověřit každý, jen na internetu. Nebudeme porovnávat kvalitu produktů, jelikož bychom samozřejmě nebyli objektivní.

 

Není 500 ml jako 500 ml?

 

 Oba mají stejný nominální objem tedy 500 ml. Naše lahvičky tedy Nano vosk z e-cs jsou přeplňovaný na cca 560-580 ml a to z estetického, praktického a ekologického důvodu. Prostě aby v lahvičce nebyla prázdné a nevyužité místo. Naše firma je velmi orientována na zákazníka, na ekologii a na zdravý selský rozum. Tyto maličkosti, to jenom dokazují.

 

Aby se vám dobře pracovalo

 

Další rozdíl můžete „cítit“ při práci s rozprašovačem. Náš rozprašovač je více ergonomický to lze již poznat z obrázku. Lépe se drží a ještě snadněji se rozprašuje díky dlouhé páčce na pumpičce. Poslední maličkou výhodou je možnost velmi citlivého nastavení rozprachu od „mlhy“ do „trysku“.  

Naše firma produkty vyrábíme a snažíme se Vám dodat produkt, který je promyšlen do posledního detailu. Díky tomu, že jsme výrobní firma máme pod kontrolou kvalitu a nízké ceny.

 

nasucho ultra nano

 

Jak vidíte ceny jsou diametrálně odlišné, rozdíl na 500 ml lahvičce je propastných 71 Kč.

Cena Nasucho ultra nano: 260 Kč za 500 ml balení

Cena E-CS nano vosk : 189 Kč za 500 ml balení

 

Nákupen na www.e-cs.cz nebo www.e-cs.sk ušetříte 71 Kč nebo cca 3€ při koupi jednoho Nano vosku (nebo Ultra Nano). Produkty fungují velmi podobně a co se týče recenzí, oba produkty mají 100%.  Co se týká dopravy oba obchody tedy nasucho i e-cs mají podobné ceníkové ceny od  dopravců. Jediný rozdíl je, že  firma Eco Clean & Shine má dopravu zdarma od 1 000 Kč a nasucho.cz od 1 500 Kč.

 

Nasucho

 

Za nás je nasucho dobrý obchod a skvělý konkurent, který nabízí dobré zboží a má dobré hodnocení od zákazníků. Pomáhá nám šířit myšlenku technologicky vyspělých produktů a tím šetřit vodu a čas lidí.

 

Eco Clean & Shine

 

Náš obchod má nižší ceny jednotlivých produktů a také větší výběr produktů a příslušenství pro chytré mytí aut a motorek. My se snažíme aby lidé ať už profesionálové nebo sváteční „umývači“ aut, u nás vždy nalezli produkt nebo odpověď na svůj problém.

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Chceš dobrý tip jak se starat o auto?
Doplň tvůj e-mail a dostaneš užitečné tipy!

Najdete nás i na MALL.CZHodnocení obchodu na Zboží.cz
2011–2022 © ECO Clean & Shine – Všechna práva vyhrazena. Design od OndrejDvorak.com.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz