Chceš dobrý tip jak se starat o auto?

Doplň tvůj e-mail a dostaneš užitečné tipy!

Index mytí aut

Autokosmetika pro suché a chytré mytí aut a motorek Vám přináší chytrý index.

Je vhodné dnes mýt auto aby Vám vydželo co nejdéle čisté?

1= auto vydží maxilmální dobu čisté

5=Nevyplatí se mýt auto, rychle se zašpiní

(v závorce "riziko srážek")

Chcete si hloubkově vyčistit interiér auta, sedačky nebo snad koberec doma? Půjčete si levně profi stroj na mokré čištění

půjčovna čističů koberců tepovače

  • Levně
  • Nonstop
  • Bezpečně
  • Bez kauce
  • Celá ČR
  1. Úvod
  2. BLOG
  3. články o tom jak ručně umýt aut
  4. Porovnání suchého s tradičním mytím aut

Porovnání suchého s tradičním mytím aut

 

Někteří si dokonce mohou myslet, že mytím bez vody své auto ničíte. Může to být přinejmenším frustrující, nejen proto, že znáte pravdu, ale protože jsou všichni zatvrzeni v tomto názoru. Samozřejmě víme, že každý si může dělat věci po svém, ale když mluvíte o něčem, co je prospěšné pro auta i životní prostředí, je vcelku obtížné nechat je žít v jejich přesvědčení.

 

Většinou ani nezáleží na tom, jak moc se snažíte dohadovat. Žádné údaje, fakta nebo statistiky takové lidi nepřesvědčí, že čištění aut bez vody může být ve skutečnosti lepší, než s ní. Musíte to zkrátka přijmout a naučit se, jak se o takových věcech v jejich přítomnosti bavit, nebo jim ukázat, jak a proč fungují produkty pro suché mytí mnohem lépe.

 

Suché mytí aut

Navrhujeme vám pozvat je k sobě, nebo aby to pro ně bylo jednodušší, zajeďte vaším autem k nim na návštěvu. Vezměte si s sebou náš produkt Professional a mikrovláknové utěrky, které pravděpodobně vozíte pořád ve svém úložném prostoru. Poté je požádejte, ať si umyjí své auto jejich způsobem, zatímco vy si jej umyjte tím svým.

 

Budou ihned ohromeni tím, že se vrhnete přímo do mytí a leštění v jednom, zatímco oni teprve pořád rozmotávají hadici. Poté si uvědomí, že jsou celí mokří a vy jste suší. Po nějaké době si konečně namydlí své auto a vy už budete jen dodělávat poslední detaily. Jakmile budou dokončovat mytí, vy budete stát opodál a obdivovat vaše auto, které bude vypadat jako z autosalonu. Udělejte si pár fotek vašeho krásného auta, ale dávejte pozor, ať vám na mobil nestříkne nějaká jejich voda!

nejlevnější autokomsetika

Poté co je vše hotovo, porovnejte svá auta a řekněte si, které vypadá lepší, lesklejší a novější. Téměř vždy to bude auto umyté přípravkem Professional. Nechte je hledat škrábance a kazy na vašem autě, o kterých si mysleli, že mytí bez vody způsobuje.

Ve většině případů to stačí na to, abyste někoho přesvědčili. Když ne, tak nevadí. Nemůžete je získat všechny! Jen buďte hrdí na to, že jste uživatelem našich produktů!

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Chceš dobrý tip jak se starat o auto?
Doplň tvůj e-mail a dostaneš užitečné tipy!

Najdete nás i na MALL.CZHodnocení obchodu na Zboží.cz
2011–2022 © ECO Clean & Shine – Všechna práva vyhrazena. Design od OndrejDvorak.com.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz