Chceš dobrý tip jak se starat o auto?

Doplň tvůj e-mail a dostaneš užitečné tipy!

Index mytí aut

Autokosmetika pro suché a chytré mytí aut a motorek Vám přináší chytrý index.

Je vhodné dnes mýt auto aby Vám vydželo co nejdéle čisté?

1= auto vydží maxilmální dobu čisté

5=Nevyplatí se mýt auto, rychle se zašpiní

(v závorce "riziko srážek")

Chcete si hloubkově vyčistit interiér auta, sedačky nebo snad koberec doma? Půjčete si levně profi stroj na mokré čištění

půjčovna čističů koberců tepovače

 • Levně
 • Nonstop
 • Bezpečně
 • Bez kauce
 • Celá ČR
 1. Úvod
 2. BLOG
 3. články o tom jak ručně umýt aut
 4. Staňte se expertem snadno a rychle s produkty pro suché mytí aut

Staňte se expertem snadno a rychle s produkty pro suché mytí aut

 

Nyní, když jste již vlastníkem auta, je zde několik důležitých kroků, abyste se o své auto správně starali. Vaše auto potřebuje pravidelně čistit.

Je velmi pravděpodobné, že první auto pro vás bude velmi speciální. To je důvod, proč se budete starat o jeho stav a vzhled. Možná budete hledat na internetu návody, jak správně čistit a voskovat vaše auto. Rádi bychom vás informovali, že existují inovativnícesty, jak vyčistit a navoskovat vaše auto.

Naše produkty vám pomohou auto vyčistit, vyleštit a chránit, zatímco šetří vodou a bez námahy zanechávají maximální lesk.

porsche 911 s ano voskem

 

Uvidíte, že vaše auto bude lesklé a naprosto čisté po celé týdny. Produkty byly navrženy tak, aby jej chránily před nebezpečnými slunečními paprsky, zatímco týdny odrážely nečistoty.

Běžná chyba, kterou nováčci dělají, když si chtějí umýt auto je, že jedou rovnou do nejbližší myčky. Tato místa mohou ublížit vašemu laku a ani pořádně nevyčistí vaše vozidlo. Tyto obrovské myčky spotřebují 150 až 400 litrů vody a spláchnou ji do kanalizačního systému.

Eco Clean & Shine produkty pro suché mytí jsou neomezené a mohou být použity kdekoliv a kdykoliv chcete. Je důležité vaše vozidlo umýt předtím, než se vydáte na školní sraz nebo za rodinou. S našimi produkty můžete mít vždy skvěle vypadající auto.

Není zde lepší cesta, jak se o vaše auto postarat. Abyste udrželi jeho výstavní lesk, řiďte se prosím těmito třemi jednoduchými kroky:

 1. Nastříkejte produkt na povrch vašeho auta.
 2. Použijte první mikrovláknovou utěrku a jemně rozetřete místa s přípravkem. Mikro utěrka nasaje zkapalněné nečistoty pryč z povrchu a zabrání jeho poškrábání. Tip: Čistěte cca na prostoru 1x1 metr velkých plochách, nebo i menších.
 3. Poté použijte druhou suchou mikrovláknovou utěrku a rychle zbylý film vyleštěte, než produkt zcela zaschne.

péče o veterány

 

Suché mytí je průkopnická technologie, šetrná k spotřebiteli, vozu a životnímu prostředí. Může být použita k čištění, voskování, leštění a Nano ochraně každé části auta, motorky, lodě, karavanu a klidně i povrchu letadla.

 

Zároveň přináší zrcadlový lesk, UV ochranu, odpuzuje vodu a minimalizuje usazování nečistot.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Chceš dobrý tip jak se starat o auto?
Doplň tvůj e-mail a dostaneš užitečné tipy!

Najdete nás i na MALL.CZHodnocení obchodu na Zboží.cz
2011–2022 © ECO Clean & Shine – Všechna práva vyhrazena. Design od OndrejDvorak.com.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz