Chceš dobrý tip jak se starat o auto?

Doplň tvůj e-mail a dostaneš užitečné tipy!

Index mytí aut

Autokosmetika pro suché a chytré mytí aut a motorek Vám přináší chytrý index.

Je vhodné dnes mýt auto aby Vám vydželo co nejdéle čisté?

1= auto vydží maxilmální dobu čisté

5=Nevyplatí se mýt auto, rychle se zašpiní

(v závorce "riziko srážek")

Chcete si hloubkově vyčistit interiér auta, sedačky nebo snad koberec doma? Půjčete si levně profi stroj na mokré čištění

půjčovna čističů koberců tepovače

  • Levně
  • Nonstop
  • Bezpečně
  • Bez kauce
  • Celá ČR
  1. Úvod
  2. Akční sety produktů
  3. Velká sada motokosmetiky (extra vosk na moto)

Velká sada motokosmetiky (extra vosk na moto)

Velká Sada motokosmetiky (čistič na helmu,nano vosk na moto, oživovač na pneu a plasty, čistič na MOTO, 6x mikro utěrky 250g Scratch Remover,Nano Sealent,mikrovlaknový aplikátor

Motorka bude zářit   Tato sada motokosmetiky dokážete dokonale umýt, vyleštit a ochránit motorku. Nezáleží zda bude stroj odpočívat v garáži nebo jezd... celý popis
Dostupnost
Ihned 68 ks
Doba dodání
Zboží Vám můžeme doručit již 06.06.2023 do 16:00. Stačí, když zboží objednáte nejpozději dnes do 24:00
Cena před slevou
1 615,0 Kč
1 450,0 Kč
1 198,3 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:VSM
Výrobce:Eco Clean & Shine
Objem:4x 500 ml a 2 x 100 ml
Kompletní specifikace

Motorka bude zářit

 

Tato sada motokosmetiky dokážete dokonale umýt, vyleštit a ochránit motorku. Nezáleží zda bude stroj odpočívat v garáži nebo jezdit po silnicích.  Speciální sada obsahuje i vosk na moto s výdrží 1 roku. Impregnujete všechny plastové a gumové částí. Metalické povrchy a chrom ochráníte nano voskem a tak i přes dlouhou zimu bude motorka skvěle chráněna a připravena k použití na první jarní dny. Sada obsahuje také přípravek na opravu jemných škrábanců a dokonce přípravek na mytí skel a plexiskel pro Váš bezvadný a bezpečný průhled.

 

Vosk na moto- ochrana a lesk přes celou sezónu

 

Jakmili aplikujete pastový vosk na motorku nano sealent, Vaše motorka dostane 12 měsíční ochranou nano vrstvu. Jakmile bude motorka zaprášená k umytí a novoskování použijeme detailer nebo chcete-li leštěnku Nano vosk, tím se vrstva vosku ještě posílí. Umytí a naleštění laku a chromu motorky přípravkem nano vosk je velmi rychlá záležitost, kterou každý hravě zvládně během 20 min a to do vysokého lesku motorky.

 

Naleštění motorky 

 

 

Velká sada motokosmetiky obsahuje 8 produktů

 

 

Oživovač plastu - Oživý a naimpregnuje pneumatiky (pozor přípravek nenanášet na běhou, aby se vám guma neklouzala) , táké ochrání a udrží elasticitu vašeho koženkového nebo koženého sedla a můžete také naimpregnovat veškeré plastové a gumové díly.

 

Čistič na MOTO- Vám pomůže vyčistit hodně znečištěné části (mušky-zrdcátka, přední masku, Olejové skrvny na motoru, skvrny na výfuku od spalin, nečistoty na ráfku od prachu z brzdových destiček, chrom atd.

 

Nano vosk na MOTO Vytvoří nano polyturu na celém ošetřeném povrchu (lak, chrom). Nano-částice vosku díky své malé velikosti se dostanou, všude a povrch vyhladí. Na takto ošetřený povrch se špatně uzasuje prach.

 

Scratch remover - Odstraňovač škrábanců na hologramy, vlásečnicové škrábance nebo na renovaci světel 100 ml

 

Nano sealent - Vosk na dlouhodobou ochranu. Vytvroží playstickou nepropustnou ochranu vašeho laku a dodá mu hloubku. 100 ml vystačí na dvě velká auta (octavia combi)

 

Mikrovláknový aplikátor- V balení jsou 2 kusy aplikátoru neboli k PADu, kterým nanášíme pasty a vosky. Aplikátory nám šetří přípravky a usnadnují práci.

 

Čistič na helmu- Tento přípravek skvěle slouží pro vyčištění a skel a plexiskel. Lze použít i na očištění rovných, lesklých plastových dílů. V této sadě je hlavně kvůli vyčištění plexi štítku na helmě i motorce.

 

Mikro utěrky- Sada obsahuje ještě 6 kvalitní mikrovláknové utěrky 40x 40 cm 250 kg/m2. Dvě z nich se použijí na Nano vosk, po jedné na zbytek prostředků.

 

 Odtranění mušek

 

Jaký vosk na moto použít jako první? 

 

1) S přípravkem Universal a jednou mikro utěrkouvyčistíme více znečištěné místa od hrubých nečistot. Mušky-zrdcátka, přední masku, olejové skrvny na motoru, skvrny na výfuku od spalin, nečistoty na ráfku od prachu z brzdových destiček atd.

 

2) Přípravkem Scratch remover naneseme na aplikační pad(mikrovláknový kotouček) a naneseme na místo kde chcem opravit vlásečnicové škrábance. Na motorce jsou nejčastěji na nádrži od zipu bundy. Pastu necháme zavadnout a poté mikro utěrkou leštíme. Aplikaci opakujeme do doby než škrábance nezmizí.

 

3) Dalším krokem je aplikace nano sealentu (vosk na moto). Použijeme druhý nanášecí mikro kotouček a necháme vosk na moto zavadnout. Jakmile vosk není po přejetí prstu mazlavý, můžeme pomocí mikro utěrky vosk na moto ručně rozleštit do vysokého lesku.

 

4) V dalším kroku impregnujeme všechny porézní povrchy jako gumy, plasty, pneumatiky ale dokonce i kůži nebo koženku s přípravkem Eco Pneu Shine. K tomuto přípravku potřebujeme jednu mikro utěrku.

 

5) Posledním krokem je použití Nano vosk se kterým vyčistíme a naleštíme detaily na motorce. Tento přípravek také použijem pro další mytí až bude motorka znovu znečištěná. Detailní čistota, vysoký lesk a dlouhodobá ochrana Vás budou těšit při každém pohledu.  K nano vosku jsou vhodné 2x mikro utěrky.

 

 

 

*tímto postupem aplikujeme vosk na motorku velmi důkladně a motorka bude ochráněná minimálně na jeden rok. Při použití Nano vosku, přidáme další voskovou vrstvu.  Tzn. tento kompletní postup nám motorku respektive lak a chrom ochrání min na 1,5-2 roky a do té doby není nutné celý postup opakovat.

 

 

 

Video návod motokosmetika :

 

 

 

Prvotřídní vosk na moto a přípravky pro údržbu vzhledu

 

 

čistá motorka

Chceš dobrý tip jak se starat o auto?
Doplň tvůj e-mail a dostaneš užitečné tipy!

Najdete nás i na MALL.CZHodnocení obchodu na Zboží.cz
2011–2022 © ECO Clean & Shine – Všechna práva vyhrazena. Design od OndrejDvorak.com.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz