Chceš dobrý tip jak se starat o auto?

Doplň tvůj e-mail a dostaneš užitečné tipy!

Index mytí aut

Autokosmetika pro suché a chytré mytí aut a motorek Vám přináší chytrý index.

Je vhodné dnes mýt auto aby Vám vydželo co nejdéle čisté?

1= auto vydží maxilmální dobu čisté

5=Nevyplatí se mýt auto, rychle se zašpiní

(v závorce "riziko srážek")

Chcete si hloubkově vyčistit interiér auta, sedačky nebo snad koberec doma? Půjčete si levně profi stroj na mokré čištění

půjčovna čističů koberců tepovače

  • Levně
  • Nonstop
  • Bezpečně
  • Bez kauce
  • Celá ČR
  1. Úvod
  2. Spolupráce
  3. Začít podnikání?
Začít podnikat je snadné...

Dobrý den,

 

Velmi nás těší Váš zájem o námi nabízenou službu. Princip je velmi prostý, naučíme Vás jak mýt auta a nabízet autokosmetiku, jednoduše jak podnikat s minimálním rizikem a se slušným ziskem. Jedno jde ruku v ruce s druhým, proto je náš systém unikátní a skýtá obrovský potenciál. Je to velmi rychle expandující princip výdělku, který je otevřený všem. Můžete ho vykonávat brigádně, na částečný úvazek nebo na plný úvazek a hlavně sami na sebe. Nemusíte živit nikoho nad vámi, pracovní dobu můžete mít flexibilní a váš výdělek záleží jen a pouze na vás.

 

Mobilní mytí aut bez použití vody se v posledních letech stalo fenoménem. Na mytí aut v takovém případě nepotřebujeme drahé vybavení ani přípojení k energiím. Další podstatná věc je, že se auto umyje a naleští v jednom kroku. Z toho plyne velká časová úspora. Auto je vyleštěné do brilantního lesku i za půl hodiny. Obrovským plusem je velká poptávka po mobilním mytí. Lidé neradi ztrácejí čas, natož ve frontách na myčku. Jednoduše si zavolají a my jim před kanceláří nebo domem umyjeme auto, zatím co oni se věnují věcem, které potřebují. Majitelé aut raději využijí mobilní ruční mytí, jelikož člověk není stroj a v rukou má cit, a tak nedochází k poškození laku, jako v automatických myčkách kartáči. Dalším plusovým jevem je ekologie. Při mytí aut v automyčkách se spotřebuje spoustu elektrické energie a okolo 150 litrů vody. Ta poté putuje skrz čističky vod, které spotřebují další energii. Když auto umyjeme někde, kde odtoková voda neodtéká do kanalizace, kontaminuje se půda nečistotami. U našeho systému mytí se veškeré nečistoty uchytí na mirkrovláknové utěrce, ta se po použití vypere a tak kontaminujeme pouze malé množství vody. Naučíme vás jak mýt a vyleštit automobil do brilantního lesku, řekneme vám, na které věci si musíte dát pozor, jednoduše budete vědět to co my. Nekonkurenční bude i cena naší služby 350Kč za jedno umytí vozu. Z toho náklady na přípravky pro „Partnery Eco Clean & Shine“ jsou 42 Kč, zbytek je na režijní náklady a výplatu pro vás. Zatím co ostatní služby mobilního mytí musí živit spoustu lidí v podnikové struktuře, náš systém bude živit především přímo vás. Proto může být naše/vaše služba za bezkonkurenční cenu. Pro naše „Partnery Eco Clean & Shine“ budou připraveny na stránkách www.e-cs.cz odkazy a stránky našich „Partnerů“, aby zákazníci přímo našli osobu, která v určitém obvodu operuje. Mytí aut je velmi snadné a nepotřebujete mnoho odborných znalostí, vše vám vysvětlíme a povedeme vás takříkajíc za ruku.

 

Prodej autokosmetiky pak funguje na bázi systému Velkoobchod- maloobchod. Jednoduše u nás nakoupíte za VO ceny a prodáte je za MO ceny. Nemyslete si, že je nemoudré prodávat produkty lidem, kterým čistíte auto. Vaši klienti nemají čas, z mnohých zkušeností víme že klient si produkt koupí, bude ho i používat, ale stejně bude pravidelně využívat vaše služby. Výdělek pro vás pak bude cca 30% z celkové objednávky.

 

Neváhejte nás kontaktovat pro Více informací.

Chceš dobrý tip jak se starat o auto?
Doplň tvůj e-mail a dostaneš užitečné tipy!

Najdete nás i na MALL.CZHodnocení obchodu na Zboží.cz
2011–2022 © ECO Clean & Shine – Všechna práva vyhrazena. Design od OndrejDvorak.com.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz