Chceš dobrý tip jak se starat o auto?

Doplň tvůj e-mail a dostaneš užitečné tipy!

Index mytí aut

Autokosmetika pro suché a chytré mytí aut a motorek Vám přináší chytrý index.

Je vhodné dnes mýt auto aby Vám vydželo co nejdéle čisté?

1= auto vydží maxilmální dobu čisté

5=Nevyplatí se mýt auto, rychle se zašpiní

(v závorce "riziko srážek")

Chcete si hloubkově vyčistit interiér auta, sedačky nebo snad koberec doma? Půjčete si levně profi stroj na mokré čištění

půjčovna čističů koberců tepovače

  • Levně
  • Nonstop
  • Bezpečně
  • Bez kauce
  • Celá ČR
  1. Úvod
  2. BLOG

BLOG

Chceme našim zákazníkům poskytnout co nejvíce informací o našich produktech na mytí aut a ušetřit tak zbytečné tápaní. Jsme tady pro Vás.

Nejnovější články

Dostali jsme klasický dotaz na náš eshop a sice na doporučení čisticích produktů na ruční mytí automobilů. Tak jsme sepsali tento kratičký článek jako doporučení pro první koupi produktů na čištění aut.
články o jednotlivých produktech
Přišel nám dotaz: Jak se používá Jelenice a používají se nějaké přípravky na leštění které se mohou použít ? Proto jsme spsali krátký článek, aby jsme situaci objasnili.
články o jednotlivých produktech
V tomto článku bychom Vám rádi přinesli vlastní poznatky a i tvrdá fakta v porovnání tepovačů karcher puzzi 10/1, Puzzi 8/1 a tepovači profi Europe.Jaký tepovač vybrat?
články o jednotlivých produktech
Jak se chránit před Coronavirem v prostorech kde je velká fluktuace lidí? Rozdíl mezi běžnou dezinfekcí a touto ochranou je ten, že pokud ošetříte povrch dezinfekcí, je chráněn asi 15 min, poté je potřeba znovu dezinfikovat (v případě že bude znovu kontaminován). Po ošetření povrchu těmito produkty
články o tom jak ručně umýt aut
I o motorku je třeba pečovat s citem a většina motorkářů motorce dává první, poslední. Ale je třeba se také zaměřit na to aby Vám motorka zůstala dlouho hezká a jako nová popřípadě ze starší motorky udělat krásnější motorku. Taková údržba Vás bude bavit a nejen Vás !
Jak začít podnikat s vlastní automyčkou
Tento článek popisuje postup založení živnosti k mytí a čištění aut, takže jestli tápete o jakou živnost se přihlásit a jak postupovat přečtěte si tento článek až do konce.
Jak začít podnikat s vlastní automyčkou
Kdysi jsem slyšel, že budoucnost je V IT oboru a ve službách. Význam IT všichni chápeme, ale proč služby? Protože jsou lidé čím dál více zaneprázdnění, líní, nebo si prostě svůj volný čas představují strávit úplně jinak. A to je důvod proč mají služby v čištění aut velkou budoucnost.
články o jednotlivých produktech
Porovnali jsme produkty na suché mytí aut bez vody tedy nasucho a to mezi naší firmou Eco Clean & Shine (www.e-cs.cz) a firmou Nasucho (nasucho.cz). Pro mytí aut bez vody používají NASUCHO přípravek Ultra Nano.
články o tom jak ručně umýt aut
Kupujete nové auto a chcete aby Vám dlouho vydrželo a hlavně vypadalo skvěle?
články o tom jak ručně umýt aut
Dnešní době je velká konkurence v prodeji nových aut a bohužel se prodej nových aut zpomaluje. Auta Ve vašem salonu musí vypadat vždy skvěle, aby jste neodradili zákazníka. Protože jak všichni víme vzhled prodává.
Článků na stránku 102030
Chceš dobrý tip jak se starat o auto?
Doplň tvůj e-mail a dostaneš užitečné tipy!

Najdete nás i na MALL.CZHodnocení obchodu na Zboží.cz
2011–2022 © ECO Clean & Shine – Všechna práva vyhrazena. Design od OndrejDvorak.com.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz