Bohman 1 C 35
Bohman 1 C 35
Výrobce: BohmanKód produktu: B01-001350 Doprava a platba
Výrobce: BohmanKód produktu: B01-001350 Doprava a platba
Popis produktu Bohman 1 C 35
NOVÁ ŘADA MYCÍCH STROJŮ
Podlahový čisticí stroj Bohman 1 C 35 je kvalitní a spolehlivý podlahový mycí stroj s pracovním záběrem 35 cm s pohonem na 220V. Je dodáván ve verzi s jedním kartáčem. Díky své kvalitě, robustnosti a kvalitnímu dílenskému zpracování je vhodný pro úklid všech typů podlah. Stroj má vynikající mycí účinek a parabolická lišta zajišťuje vynikající odsávání nečistot z povrchu. Mycí stroj je vhodný pro úklid Vaší firmy, školy, hotelu, výrobního závodu, zdravotnictví nebo pro skladovací halu. S přítlakem 25 kg a možnosti použití unašeče padů s padama namísto kartáče, najde své uplatnění i do náročných průmyslových objektů a automovitve.
Podlahový mycí stroj Bohman 1 C 35 disponuje nádobou na čistou vodu o velikosti 16l a nádobou na špinavou vodu o velikosti 19l, která se dá pro dokonalou údržbu oddělat ze stroje a vyčistit i mimo něj. Se strojem se dá také dosáhnout skvělých manévrovatelných pohybů a to až 90° vnějšího rádiusu při otáčení. Díky možnosti nastavení výšky madla ( 500 - 1200 cm) se stává pohodlným pracantem se kterým lze za ideálních podmínek dosáhnout až 1200 m²/h.
Přednosti stroje:
- kvalitní dílenské zpracování
- jednoduchá obsluha a servis
- vysoký plošný výkon
- nízké provozní náklady
- vysoký sací výkon
- parabolická sací lišta přímo za kartáčem
- vysoký přítlak na čištěný povrch
- jednoduchý a přehledný ovládací panel
- velká kola pro přejezdy prahů a podlahových lišt
- pevné a odolné nádrže na čistou / špinavou vodu
Využití stroje:
- školy a veřejné objekty (nemocnice, ústavy, úřady, lázně a bazény)
- úklidové firmy
- drobná výroba
- výroba v čistých provozech
- hotely a restaurace
- markety a supermarkety
- automotive
- zdravotnictví
- autoservisy a prodejny vozidel
- sklady
- kanceláře
- vstupní haly a chodby
Součást stroje:
- stírací lišta, kartáč, prodlužovací kabel a 10l chemie.
| apětí (V): | 230 V |
|---|---|
| Pracovní šířka: | 355 mm |
| Teoretický / skutečný výkon: | 1300 m2/hod. |
| Sací výkon (W): | 400 W |
| Podtlak (mBar): | 141 mBar |
| Motor kartáče: | 1x250 W |
| Počet kartáčů: | 1 ks |
| Otáčky kartáče: | 140 ot./min. |
| Přítlak kartáče: | 25 kg |
| Maximální stoupavost: | 2 % |
| Nádrž na čistou vodu: | 16 l |
| Nádrž na znečištěnou vodu: | 19 l |
| Typ pojezdu: | kartáčem |
| Hlučnost (db): | 68 db |
| Hmotnost (kg): | 37,5 kg |
| Rozměry: | 960x550x1220 mm |
| Délka přívodního kabelu: | 15 m |
| Šířka sací lišty: | 450 mm |
| Výrobce | Bohman |
|---|
| Výrobce | Bohman |
|---|










