Bohman 2 B 43
Bohman 2 B 43
Výrobce: BohmanKód produktu: 200.201 Doprava a platba
Výrobce: BohmanKód produktu: 200.201 Doprava a platba
Popis produktu Bohman Bohman 2 B 2020
Zcela nový podlahový mycí stroj s odsáváním Bohman 2 B 43, je z kategorie podlahových mycích strojů, který je napájen bateriemi.
Podlahový mycí stroj Bohman 2 B 43 je podlahový mycí automat, který v jednom kroku podlahu vyčistí (na kartáč jde mycí roztok a kartáč díky nastavení, za kterým stojí 20 let zlušeností, podlahu vyčistí) a odsaje nečistoty (díky sací liště umístěné hned za kartáčem).
Nádrže 24/25 litrů a neomezená výdrž* jsou ideálními parametry pro čištění menších a středně velkých podlahových ploch. (*kabelový mycí stroj není na rozdíl od bateriových podlahových mycích strojů limitovaný kapacitou bateií ba jedno nabití).
Podlahový mycí stroj s odsáváním kabelový Bohman 2 B 43 je tedy ideální pro úklid malých a středně velkých podlahových ploch prakticky ve všech komerčních a výrobních prostorách. Je vhodný také pro úklid nemocnic, poliklinik a dalších zdravotnických zařízeních, stejně tak Vás překvapí jeho funkčnost i v členitých stravovacích zařízeních, školách a další objektech. Díky nastavitelnému madlu ovládání stroje bude Váš každodenní úklid velice snadný a především vysoce efektivní.
I nad údržbou výrobce podlahových mycích strojů Bohman přemýšlel - lehce vyplachovatelná a hlavně odnímatelná nádrž na čistou vodu, přístupnost k jednotlivým částem stroje, vypouštěcí hadice nádrže na znečištěnou vodu, jednoduchý systém výměny kartáče, filtr vodního systému jsou hlavními charakteristikami tohoto stroje.
To nej u podlahového mycího stroje Bohman 2 C 43 - model 2020:
Parabolická odsávací lišta hned za kartáčem pro důkladné odsátí nečistot z podlahy.
Nastavitelné madlo pro snadnou manipulaci se strojem a případnou přepravu na jiné zakázky.
Robustní a odolná konstrukce.
Lehce odnímatelná nádrž na znečistěnou vodu (pouze v případě, že je nádrž prázdná)
V ceně zahrnuto: stroj, kartáč, baterie 2 x 12V 80A,nabíječ, doprava, zaškolení obsluhy
Volitelně ke stroji můžete vybrat z nabídky čisticích prostředků a podlahových padů prop účinné čištění. Volitelně můžete zakoupit:
- držák podlahových mycích padů
- podlahové mycí pady různých tvrdostí rozlišených podle barev
- čisticí prostředky
- pady z mikrovlákna Mopman
| Napětí (V): | 24 V |
|---|---|
| Pracovní šířka: | 430 mm |
| Nádoba na čistící / použitý roztok: | 24 / 25 l |
| Výdrž baterie : | až 2,5 hod |
| Rozměry: | 870*610*890 mm |
| Hmotnost (kg): | 121 kg |
| Teoretický / skutečný výkon: | 1700 m2/hod. |
| Podtlak (mBar): | 140 mBar |
| Přítlak kartáče: | 25 kg |
| Sací výkon (W): | 550 W |
| Baterie: | 54 kg |
| Výrobce | Bohman |
|---|
| Výrobce | Bohman |
|---|







