Bohman 3 C 43
Bohman 3 C 43
Výrobce: BohmanKód produktu: B03-102000 Doprava a platba
Výrobce: BohmanKód produktu: B03-102000 Doprava a platba
opis produktu Bohman Bohman 3 C 43
Mycí stroj kabelový - Bohman 3 C 43
Kompaktní kabelový chytrý podlahový mycí stroj se zcela novým ergonomickým madlem pro více variant uchopení a práce se strojem. Mycí stoj Bohman C3 je malý a přesto vysoce efektivní podlahový mycí stroj pro úklid středních a středně velkých podlahových ploch. Pracoví šířka je 43 cm, nádrž na čistou vodu 35l a na znečištěnou vodu 40l. Spolu s přítlakem 35 kg Vám zajistí perfektní vyčištění Vašich prostor. O kvalitní odsátí se stará parabolická stírací lišta. Stroj je vyjímečně lehce ovladatelný a je vybaven přehledným ovládacím panelem. Provoz stroje je nenáročný stejně tak jako údržba tohoto stroje.
Přednosti stroje
- kompaktní rozměry
- vysoký přítlak na čištěný povrch
- odolné plastové madlo stroje se širokým a výškově nastavitelným úchopem
- jednoduchý a přehledný ovládací panel
- kartáč s bajonetovým uchycením
- snadný transport a přenášení
- parabolická sací lišta
- velká kola pro přejezy prahů a podlahových lišt
- pevné a odolné nádrže na čistou / špinavou vodu
Využití stroje
- školy a veřejné objekty (nemocnice, ústavy, úřady, lázně a bazény)
- úklidové firmy
- drobná výroba včetně strojírenských provozů
- výroba v čistých provozech
- hotely a restaurace
- prodejny, markety, lékárny
- autoservisy a prodejny vozidel, pneuservisy
- sklady, chladící boxy
- fitness, objekty pro relaxaci a odpočinek
Videa k Podlahový mycí stroj Bohman 3 C 43
podlahový mycí stroj Bohman 3 C 43
| Napětí (V): | 230 V |
|---|---|
| Pracovní šířka: | 430 mm |
| Teoretický / skutečný výkon: | 1825 m2/hod. |
| Sací výkon (W): | 400 W |
| Průtok vzduchu (m³/h): | 32 m³hod |
| Vodní sloupec: | 1350 mmH₂O |
| Motor kartáče: | 750 W |
| Počet kartáčů: | 1 ks |
| Otáčky kartáče: | 180 ot./min. |
| Přítlak kartáče: | 35 kg |
| Maximální stoupavost: | 2 % |
| Nádrž na čistou vodu: | 35 l |
| Nádrž na znečištěnou vodu: | 40 l |
| Typ pojezdu: | kartáčem |
| Hlučnost (db): | 72 db |
| Hmotnost (kg): | 54 kg |
| Rozměry: | 1150x490x1100 mm |
| Délka přívodního kabelu: | 15 m |
| Šířka sací lišty: | 78 mm |
| Výrobce | Bohman |
|---|
| Výrobce | Bohman |
|---|









