Bohman 4 B 50
Bohman 4 B 50
Výrobce: BohmanKód produktu: B04-21100005 Doprava a platba
Výrobce: BohmanKód produktu: B04-21100005 Doprava a platba
Popis produktu Bohman Bohman 4 B 50
Tento ekonomicky navržený podlahový stroj s chodící obsluhou je díky svým mycím schopnostem vhodný například do škol či maloobchodů. Standardně se dodává s AGM bateriemi, palubní nabíječkou a kartáčem.
Bateriový podlahový mycí stroj s chodící obsluhou je ideální pro obchodní centra, školy, maloobchody a další podobné prostory. Stroj se vyznačuje snadnou obsluhou a plošným výkonem až 2250 m²/hod. Podlahový 12 V mycí stroj A-5B disponuje dvěma 100 Ah AGM bateriemi s palubní nabíječkou, 20" kartáčem a zahnutou stírací lištou.
Vlastnosti
1. Vysoký výkon a produktivita při běžném úklidu
2. Jednoduché a spolehlivé ovládání
3. Parabolická stírací lišta zajišťuje plynulý průtok vody
4. Rychlá a snadná výměna stírací lišty bez použití nářadí
5. Jednoduchý přístup k součástkám uvnitř stroje
6. Snadná údržba
7. Jednoduché čištění nádrží
8. Eliminuje vznik skvrn a potenciální poničení zdí či nábytku
9. Nastavitelný průtok vody podle potřeby
| Napětí (V): | 24 V |
|---|---|
| Pracovní šířka: | 500 mm |
| Počet kartáčů: | 1 ks |
| Typ pojezdu: | kartáčem |
| Baterie: | 2x12 V |
| Nabíječ: | externí |
| Typ nabíječe: | 24 |
| Rozměry: | 1410x560x960 mm |
| Šířka stírací lišty: | 850 mm |
| Výrobce | Bohman |
|---|
| Výrobce | Bohman |
|---|






